Multimodal ve intermodal taşımacılık, özellikle orta ve uzun mesafeli nakliye için pazar genelinde yüksek talep görmektedir. Malların multimodal nakliyesi, demiryolu, gemi ve kamyon gibi çeşitli ulaşım modlarının kullanılmasını içerir. Belirli bir sevkiyat ve teslimat noktası kümesi için en verimli ve ekonomik rotayı oluşturmak için teslimat süreci boyunca farklı taşıma araçları kullanılır. Optimum taşıma modları kombinasyonu sayesinde teslimat zamanlaması iyileşir, maliyetler düşer ve kargo güvende kalır.
Bir multimodal nakliye operatörü ile işbirliği, genellikle, müşteri üzerindeki yasal yükü azaltmak için, kural olarak, tek bir sözleşme temelinde gerçekleştirilir. SD-C Taşımacılık Müşterilerinin Avrupa'da ve uluslararası düzeyde çok modlu yük taşımacılığının tüm avantajlarından yararlanmasına yardımcı olur. Çalışanlarımız, Müşteri ihtiyaçlarını ve kargo özelliklerini analiz eder, teslimat rotalarını optimize eder ve çok modlu teslimat maliyetlerini tahmin edererk müşterilere avantajlı teklifler verir.
SD-C Taşımacılık coğrafyadan bağımsız olarak her türlü malın teslim şartlarına uygun olarak multimodal taşımasını gerçekleştirir. Kendi filomuz ve güvenilir Ortaklarla yakın işbirliğimiz sayesinde, esnek bir fiyatlandırma politikası sunabiliyoruz ve yüksek düzeyde hizmet kalitesini koruyabiliyoruz.

En son SD-C projelerine örnekler